Sztormiaki 2017

Rozpoczęła się największa żeglarska impreza Sztormiaki 2017 – za nami już pierwszy turnus, a przed jeszcze 9. Tysiące dzieciaków z Warszawy i okolic ściągają nad Jezioro Zegrzyńskie do bazy Sztorm Grupy aby bawić się, poznawać żeglarstwo, zdobywać nowe umiejętności, ale też poznać nowych ludzi i spędzić świetnie czas.

Na bieżąco na naszym fanpage’u udostępniamy część zdjęć aby Ci, co nie mogą z nami być na miejscu, byli z nami choć duszą!

Sztormiaki 2017 to również kadra – prawie 100 osób zaangażowanych w projekt – instruktorzy, wychowawcy, kierownik, sternicy, instruktorzy regatowi, biuro, ratownik, bosmani. To nasza stała kadra, ale są też nowe osoby, które gorąco witamy w naszej Załodze.

Sztormiaki 2017 to również 4 autokary, 2 busy, które każdego dnia realizują kursy przez całą Warszawę i okolice – mamy ponad 20 przystanków – jesteśmy na Ursynowie, Bemowie, Mokotowie, w Wilanowie i Sadybie, Śródmieściu, Żoliborzu, Pradze Pn i Pd, na Białołęce. Ale jedziemy też z Otwocka przez Wawer, Ząbki i Marki oraz Raszyn i Legionowo.

Takie są nasze Sztormiaki2017! – Więcej informacji o półkoloniach: tutaj.